Darmowa dostawa od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria ogrodnika

( ilość produktów: 62 )

Praca w ogrodzie wymaga systematyki i technicznego wsparcia. Bez względu na to, czy chodzi o niewielki, kwietny ogród przed domem, zieloną murawę czy warzywniak – do pracy konieczne są pewne akcesoria ogrodnicze. Tym więcej i tym bardziej wyspecjalizowane im większe nadzieje pokładamy w naszym ogródku.

Akcesoria ogrodnicze pomocą w codziennej pracy w ogrodzie!

Prace ogrodowe mogą być wymagające i długotrwałe, a odpowiednich narzędzi potrzebujemy już od pierwszych nasadzeń. W naszej ofercie znajdują się narzędzia ogrodnicze przydatne już od pierwszych prac ogrodowych – zarówno proste narzędzia ręczne, przeznaczone dla początkujących i do niewielkich ogrodów, jak i te bardziej wyspecjalizowane, używane do specyficznych czynności. Posiadamy również szereg specjalistycznych podłoży ogrodniczych, które wzbogacą glebę i uczynią ją bardziej przystępną dla planowanych nasadzeń czy siewów.

Jeśli chcemy, aby praca w ogrodzie była lekka i przyjemna, warto od początku zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, jak choćby podstawowy zestaw ogrodniczy, składający się z sekatora, łopatkispulchniaczaskrobaka do szczelin czy w ochronne rękawice ogrodnicze z pazurkami. W późniejszym czasie warto pomyśleć też o flancowniku czy sadzarce do cebulek. Czas zaoszczędzony na pracy, będzie można przeznaczyć na podziwianie jej efektów!

Ogród lubi porządek

Zadbany ogród, to przede wszystkim ogród czysty. Jeśli panuje w nim porządek, łatwiej zauważyć na przykład pierwsze objawy chorób lub inwazji szkodników. Dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w podręczny zestaw sprzątający, z niezastąpionymi grabiami ogrodowymi na czele! A jeśli trzeba uporządkować bujnie rosnące rośliny, można skorzystać albo z szerokiego wyboru sekatorów i nożyc, albo spiąć pędy za pomocą dostępnych spinek ogrodowych lub ogrodowego druta. Z kolei dzięki tabliczkom do opisywania roślin, nie będzie trzeba pamiętać umiejscowienia wszystkich siewek – tabliczki będą przydatne zwłaszcza w małych szklarniach i na niewielkich grządkach warzywnych, pomogą usystematyzować uprawy i zachować porządek.

Nowinki i ciekawostki

Producenci narzędzi ogrodowych starają się wychodzić na przeciw potrzebom swoich klientów, nieprzerwanie uatrakcyjniając swoją ofertę. Dlatego poza przyrządami, które są niezbędne do prac ogrodowych coraz częściej można spotkać ciekawe narzędzia, które choć nie tak konieczne, mogą być sporym udogodnieniem w pracach ogrodowych, jak chociażby wyrywacz do chwastówkolce do aeracji czy ręczne rozsiewacze nawozów. Wszystkie wymienione wyżej produkty, jak i wiele innych znajdują się w naszej wciąż rosnącej ofercie akcesoriów ogrodniczych. Każdy z oferowanych produktów jest wyprodukowany przez wiodących producentów z branży ogrodniczej, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 233 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-29
Zamówienie zrealizowane szybko, zapakowane starannie. Polecam
2024-04-12
polecam szybka dostawa
pixel