Darmowa dostawa od 250,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gryzonie, owady i insekty

( ilość produktów: 127 )

Ogród ma być miejscem relaksu i odpoczynku. Dlatego o ile chętnie witamy niektórych zwierzęcych gości, takich jak chociażby ptaki, wiewiórki czy motyle, o tyle inni odwiedzający mogą spędzać nam sen z powiek – czy to przez to, że niszczą i ogałacają rośliny, czy też dlatego, że ich natrętna obecność powoduje dyskomfort i psuć wieczorny odpoczynek w ogrodzie.

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą produkty, które mamy w ofercie naszego sklepu.

Zalety stosowania produktów przeciw szkodnikom i insektom

Internet pełen jest domowych sposobów i przepisów na mikstury czy pułapki, mające na celu zmniejszyć lub zlikwidować populację ogrodowych szkodników, takich jak kuny, krety, myszy czy szczury, jak również odstraszających owady, takie jak osy, mrówki, kleszcze i komary.

Niestety, na przestrzeni lat zwierzęta różnych gatunków uodporniły się na większość domowych specyfików, których działanie odstraszające jest po prostu zbyt słabe lub krótkotrwałe. Dlatego warto zdusić problem w zarodku, używając gotowych, profesjonalnych produktów do walki z ogrodowymi szkodnikami. Zwłaszcza małe gryzonie są łatwe do wyplenienia z ogrodu, o ile problem zostanie w porę zauważony i szybko zostaną podjęte właściwe kroki.

W naszej ofercie znajdują się skuteczne środki, pozwalające na pozbycie się z ogrodu czy domu takich szkodników jak krety, myszy, szczury czy kuny. Zwłaszcza dwa ostatnie gatunki potrafią narobić sporych szkód – szczury niszczą wszystko na swojej drodze, próbując dostać się do żywności, podczas gdy kuny często wpadają na pomysł wicia swoich gniazd w samochodach, zgryzając przy tym kable lub wygryzają nory i tunele w ociepleniu domu.

Wśród wielu środków renomowanych marek, z pewnością znajdzie się preparat, który spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje.

Gdy bzyczy i kąsa

O wiele większy problem jest z niechcianymi owadami. Całkowite zniszczenie kolonii takich owadów jak kleszcze, muchy, komary czy osy jest praktycznie niemożliwe, dlatego jedynym sposobem walki z nimi jest stosowanie pułapek, które sprawią, że w naszym ogrodzie pułapka będzie ciekawsza dla owada niż my sami. Inną metodą jest stosowanie środków odstraszających na ubrania i skórę, które sprawią, że komar bądź kleszcz nie będą takie chętne do kontaktu z nami.

W naszej ofercie znajdują się zarówno środki naturalne, oparte na olejkach eterycznych, jak i preparaty chemiczne, zawierające związki szkodliwe dla owadów. W naszym sklepie można znaleźć także lepy i pułapki na owady, które w widoczny sposób zmniejszą ilość owadów w bezpośrednim otoczeniu pułapki czy w pomieszczeniu z lepem.

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-19
To co chciałem, starannie zapakowane, w obiecanym terminie. Mój błąd skorygowany natychmiast. Więcej nie trzeba
2024-03-05
Super
pixel