Darmowa dostawa od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Do monitorowania i obserwacji

( ilość produktów: 7 )

Podstawą prewencji przeciw insektom I szkodnikom jest wnikliwa obserwacja. Odnosi się to nie tylko upraw gruntowych, szklarniowych czy ogrodowych, ale także wszelkich roślin doniczkowych na balkonach i parapetach. Można codziennie przeglądać rośliny, jednak jest to czasochłonne i może nie byc efektywne, dlatego zdecydowanie polecamy stosowanie dostępnych w naszym sklepie akcesoriów do monitorowania liczebności owadów.

Dlaczego warto monitorować uprawy?

Inwazja szkodników w przypadku niektórych gatunków może początkowo przebiegać niezauważenie. Pojedyncze owady chowają się w gąszczu liści, niewielki uszkodzenia są mało widoczne, dlatego bardzo łatwo przeoczyć pierwsze symptomy ich bytowania. Niestety, w momencie, gdy najeźdźcy zostaną zauważenie, kolonia insektów jest zwykle już bardzo liczna i trudniej jest podjąć skuteczną obronę – zwłaszcza gdy dotyczy to dużej grupy roślin lub rośliny o gęstym pokroju. Dlatego warto zabezpieczać się przed niezauważalnymi początkowo odwiedzinami insektów, stosując lepy i pułapki, które są skuteczne już w pierwszej fazie inwazji, gdy owadów wciąż jest niewiele i można łatwo przeciwdziałać ich żarłocznym zapędom.

Lepy i pułapki monitorujące.

W ofercie naszego sklepu nasi Klienci znajdą szereg przydatnych produktów, które służą do monitorowania upraw pod kątem szkodników. Posiadacze drzew owocowych lub ozdobnych z pewnością docenią na przykład Kleistą Taśmę do Drzew marki Target, która skutecznie powstrzymuje owady poruszające się po pniu i pozwala zauważyć pojawienie się pierwszych sztuk. Posiadaczy bukszpanów na pewno ucieszy pułapka na ćmę bukszpanową, która nie tylko pozwala zauważyć nadchodzący problem, ale zmniejsza populację ćmy, będąc skutecznym remedium na te nieprzyjemne owady, umiejące w krótkim czasie uśmiercić całą roślinę. Dla właścicieli ogrodów warzywnych oraz dla wielbicieli roślin doniczkowych oferujemy żółte tablice lepowe, które skutecznie wabią i unieszkodliwiają szkodniki zarówno warzyw, jak i roślin ozdobnych.

Zapraszamy na zakupy!

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 236 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-29
Zamówienie zrealizowane szybko, zapakowane starannie. Polecam
2024-04-25
.
pixel